flag Судова влада України

Положення про встановлення стимулюючих виплат працівникам апарату Черкаського апеляційного суду

 

                                                                                                                                                                                          ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                                                                     Наказ керівника апарату

                                                                                                                                                                                     Черкаського апеляційного

                                                                                                                                                                                      суду від 07.11.2019 № 87                                                                                                                                                                                            

                   

ПОЛОЖЕННЯ

про встановлення стимулюючих виплат

працівникам апарату Черкаського апеляційного суду

       

І. Загальні положення

 

  1. Це Положення розроблено відповідно до законів України «Про судоустрій і статус суддів», «Про державну службу», «Про оплату праці», постанови Кабінету Міністрів України «Питання оплати праці працівників державних органів» від 18.01.2017 № 15 (із змінами і доповненнями), Положення про застосування стимулюючих виплат державним службовцям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 (із змінами і доповненнями), наказу Міністерства праці України від 02.10.1996 № 77 “Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів” (із змінами і доповненнями), Порядку встановлення стимулюючих виплат, преміювання та надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам апаратів Верховного Суду, вищих спеціалізованих, апеляційних і місцевих судів та їх заступникам, начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, їх заступникам, затвердженого наказом ДСА України від 06.07.2017 № 790 (із змінами і доповненнями), (далі – Положення).
  2. Це Положення встановлює порядок встановлення стимулюючих виплат державним службовцям, працівникам патронатної служби, працівникам, які виконують функції з обслуговування та робітникам (далі – працівники апарату) Черкаського апеляційного суду (далі – суд), а також надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівникам апарату.
  3. Стимулюючі виплати встановлюються з метою посилення мотивації працівників апарату суду до високопрофесійної, результативної та високоякісної роботи.
  4. Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань може надаватись один раз на рік на підставі особистої заяви державного службовця, працівника патронатної служби, працівника, який виконує функції з обслуговування та в межах затвердженого фонду оплати праці.

 

ІІ. Порядок визначення розміру стимулюючих виплат та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівникам апарату суду

 

  1. Порядок визначення розміру стимулюючих виплат та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівникам апарату суду визначається у цьому Положенні.
  2. Відділ планово–фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності суду щомісяця або щокварталу розраховує фонд для встановлення стимулюючих виплат та надання матеріальної допомоги для вирішення соціально–побутових питань  залежно від  затвердженого фонду оплати праці та доводить зазначену інформацію до відома керівника апарату суду.
  3. Керівник апарату суду або особа, яка виконує його обов’язки має право встановлювати державним службовцям, працівникам патронатної служби, працівникам, які виконують функції з обслуговування та робітникам у межах економії фонду оплати праці додаткові стимулюючі виплати.
  4. До додаткових стимулюючих виплат державних службовців, працівників патронатної служби, працівників, які виконують функції з обслуговування належать надбавки:

1) за інтенсивність праці;

2) за виконання особливо важливої роботи.

  1. До додаткових стимулюючих виплат робітників суду належать надбавки за складність, напруженість у роботі.
  2. Надбавка за інтенсивність праці встановлюється державним службовцям, працівникам патронатної служби, працівникам, які виконують функції з обслуговування з урахуванням таких критеріїв:

1) якість і складність підготовлених документів;

2) терміновість виконання завдань, опрацювання та підготовки документів;

3) ініціативність у роботі.

  1. Надбавки за інтенсивність праці керівнику апарату суду, заступнику керівника апарату суду встановлюється керівником апарату суду шляхом видання наказу за письмовим погодженням з Головою Державної судової адміністрації України (особи, яка виконує обов’язки голови Державної судової адміністрації України) відповідно до обґрунтованого подання голови суду з урахуванням та наявності економії фонду оплати праці.
  2. Надбавки за інтенсивність, за виконання особливо важливої роботи, за складність, напруженість у роботі іншим працівникам апарату суду встановлюються керівником апарату суду або особою, яка виконує його обов’язки шляхом видання наказу відповідно до обґрунтованого подання безпосереднього керівника працівника апарату суду з урахуванням критеріїв, встановлених у пункті 6 цього розділу та наявності економії фонду оплати праці.
  3. Рішення про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівнику апарату суду та його заступникам приймається головою суду на підставі особистої заяви керівника апарату суду, його заступників шляхом видання наказу у межах затвердженого фонду оплати праці.
  4. 10. Розмір матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань державним службовцям встановлюється у розмірі середньомісячної заробітної плати.
  5. Розмір матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань працівникам патронатної служби та працівникам, які виконують функції з обслуговування не може перевищувати розміру середньомісячної заробітної плати.